fbpx

× Bun venit la biroul de informatii - deschis NON STOP !

stiti ceva despre Frontera Recruitment?

21 Apr 2010 13:22 #126319 by AlinaAlina
please spuneti-mi si mie daca stiti ceva despre aceasta agentie,eventual daca e cineva care si-a gasit job in uk prin ei...ms!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Apr 2010 16:21 #126328 by mariu222
nu stiu unde ai auzit de numele asta dar vad ca nu esti singura care cauta....mai sunt ca tine.....despre ce oferta este vb?...YM: mariu_sppp

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2010 06:15 #126346 by AlinaAlina
este o agentie din uk care plaseaza forta de munca. pe mine ma intereseaza pt o asistenta care are deja pinul,avusese interviul si tot cu thomas recruitment si acuma ei nu mai vor sa colaboreze cu ea direct,decit prin intermediul eurolife,o agentie din bucuresti care percepe comisioane enorme doar pt ca ti-au trimis cv ul in uk,despre asa zisa consiliere...ele-s pe spate la capitolul asta...doar vor bani multi...si in cazul asta normal ca isi cauta o alta agentie mai serioasa.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Aug 2010 16:56 #130655 by ana_shuvytzel
buna, as dori sa te intreb dak fronterra recruitment este o firma serioasa? Urmeaza sa am interviu cu ei, nu mi-au cerut nici un comision , nici la plecare nici dupa ce ma angajeaza...nu stiu ce sa cred. Dak imi poti spune ceva de ei?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Aug 2010 03:05 #130730 by simo280868
AlinaAlina
\"este o agentie din uk care plaseaza forta de munca. pe mine ma intereseaza pt o asistenta care are deja pinul,avusese interviul si tot cu thomas recruitment si acuma ei nu mai vor sa colaboreze cu ea direct,decit prin intermediul eurolife,o agentie din bucuresti care percepe comisioane enorme doar pt ca ti-au trimis cv ul in uk,despre asa zisa consiliere...ele-s pe spate la capitolul asta...doar vor bani multi...si in cazul asta normal ca isi cauta o alta agentie mai serioasa.\"

pot sa iti fac legatura cu o firma din Londra. Serioasa, fara comision...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Aug 2010 07:52 #130735 by a Guest
Replied by a Guest on topic Re:stiti ceva despre Frontera Recruitment?
Bun aziua,
Si pe mine m-ar interesa o Agentie de recrutare serioasa direct din UK.
Multumesc anticipat,
Carmen

Please Log in or Create an account to join the conversation.