fbpx

× Bun venit la biroul de informatii - deschis NON STOP !

business active consult

24 Jun 2010 09:26 #128321 by YVONNE
Salutare ,
Ce parere aveti despre firma de recrutare Business Activ Consult ,din Cluj?A plecat cineva prin intermediul ei in Anglia? multumesc

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jun 2010 10:22 #128327 by anaeli
Replied by anaeli on topic Re:business active consult
YVONNE wrote:

Salutare ,
Ce parere aveti despre firma de recrutare Business Activ Consult ,din Cluj?A plecat cineva prin intermediul ei in Anglia? multumesc

Yvonne, din cate am citit pe forum nu sunt asa seriosi.... De fapt cred ca nici o firma nu e serioasa. Cel putin de aici de la noi. Vrei sa pleci ca asistenta sau ca si carer? Mie personal, mi-au fost recomandate Work experience si ims recruitment. Daca gasesti oferte mai bune da-mi de stire.:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2010 23:31 #128612 by claudiudorin
YVONNE, TE ROG, NU FA PROSTIA SA APELEZI LA FIRMA ASTA CA EU SI SOTIA AM PRIMIT TEAPA DE LA EI. ESTE O FIRMA TOTAL NESERIOASA. INTAI NE-AU LUAT BANII SI APOI NE TOT AMANAU CU MINCIUNI.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2010 04:47 #128616 by YVONNE
Replied by YVONNE on topic Re:business active consult
Ptr Claudiudorin , multumesc mult dar esti sigur ca despre ei este vorba pentru ca mie nu-mi cer bani pentru nimic ... asa reiese din contractul de mediere pe care mi l-au trimis.:dry:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2010 12:12 #128629 by bosho13
Replied by bosho13 on topic Re:business active consult
Yvonne, din cate am citit pe forum nu sunt asa seriosi.... De fapt cred ca nici o firma nu e serioasa. Cel putin de aici de la noi. Vrei sa pleci ca asistenta sau ca si carer? Mie personal, mi-au fost recomandate Work experience si ims recruitment. Daca gasesti oferte mai bune da-mi de stire.

apropo de work experience, aveti grija , nu zic ca sunt neseriosi dar ca sa zic asa cu ajutorul lor am dat de voi , am avut un interviu cu cineva de la Cluj, dupa care mi-a zis sa astept ca in cateva ore o sa ma sune angajatorul din UK, si asa afostma sunat unul Simon Beats, care vroia sa nu mai dau bani la work experience si sa vb doar cu el , la inceput m-am bucurat, ca nu mai dau 500 lire( sau euro, nu mai stiu) la firma si dau numai 300 lui, dar mi-a cerut sa-i trimit banii prin money gram, si mi-a trimis un contract pe o foaie A4 cu un antet sus cu firma lui , o prostie, dupa care l-am cautat pe google pe acest SIMON BEATS, si asa am dat de romani.co.uk unde am citit despre acest escroc, si sa vezi ce mi l-am plimbat pe urma pana s-a lasat pagubas, dar ideea este ca am sunat la work experience si mi-au zis ca este colaborator al lor din UK, asa ca aveti grija daca dati de el sa nu va pacaleasca, bafta

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 May 2015 11:51 #162235 by mops
Replied by mops on topic Re:business active consult
Buna Claudiu

Ai precizat ca Business Activ Consult ti-a luat bani , pentru ce ai platit ?
Eu am plecat cu ei pe un post de asistenta medicala si nu am platit nici un ban , mai mult am si semnat pentru asta.

Please Log in or Create an account to join the conversation.