fbpx

Caut fata frumoasa si serioasa pentru Relatii seri

21 Jul 2015 12:20 - 21 Jul 2015 15:39 #163624 by RelatiiSerioase
Buna
Caut fata frumoasa si serioasa dar cu frumusetea din afata sa fie frumoasa si dinauntru(buna la inima)
Caut fata care sa am IUBEASCA asa cum sunt!!!
Scuze pentru greseli. Sunt din Moldova . sunt oleaca rusificat.
Locuiesc la Londra, caut fata din Londra.

Caut fata cu Suflet care poate sa iubeasca sa fie fidela, cinstita, buna la inima
Vreau cu adevarat relatii serioase, sa gasec Iubitica mea. Sa traim impreuna, in viitor sa ne casatorim, sa facem copii.
Sa fim impreuna si la bine si la rau
Caut fata care nu gindeste la bani si lucruri materiale.. caut fata care poate sa daie nu numai sa ia!
Vreau foarte frumoasa din afara ca sa te VREAU(e important)
Pentru barbat e important cind femeie sexi(corp bun)..si buna in pat. Spun cinstit cum este..
Numai ca barbat vrea rea in pat dar numai cu dinsul si a LUI! Vrea acea care o sa fie numai a MEA!!
Insa vreau frumoasa si dinauntru(ca sa te Iubesc) numai frumusetea dinauntru e pentru viata sa fii buna la inima.. sa am incredere in in tine la 100 % sa stiu ca daca ceva se intimpla? Tu vei fi cu mine pina la urma cum si eu voi fi cu tine..
Vreau o fata pentru toata viata.
Sunt fete frumoase? Dar nu cu-ve? Care poate iubi. Sa fie fidela- LOIALa.
In ideal as vreau fata Virgina dar intaleg ca in vremea noasta nu e real. Macar sa fie fara experianta mare in relatii!este CUMINTE , pretuiesc la femei Loialitate.
Vreau fata care este economa in bani.. sa avem relatii si ea sa controleze finantele noastre..(sa stringem bani) dar si sa chieltuim cu capul..
Vreau fata desteapta . orice familie se tie pe femeie desteapta.
Caut fata care este mincitore.cum am spus sa muncim impreuna si sa stringem pentru viitor si copii.
Sa fim impreuna .sa odehnim impreuna, sa petrec timp liber impreuna..
nu iubesc sa beau(numai sarbatori)
Am 35 ani. arat de 25 ani.(unii spun ca sunt frumos, dar nu e asta important)
Caut fata pina la 35 ani , tot FRUMOASA
Caut fata din Londra

Sunt din Familie buna. Cu studii. Cinstit si bun al inima.
Am venit nu demult la Londra stau aici singur lucrez primesc putin .dar lucrez.
Vrea sa gasesc o fata buna. Care tot asa a venit in Londra dupa viata buna. Sa ne intilnim> daca placem unu de altul sa incepem relatii. ADEVARATE relatii// sa traim impreuna sa luam in rent camera sau in flat mic.. totul impreuna.
Eu serios caut numai relatii serioase// pot sa fac cunostinta si cu parinti
Din pacate imi plac fate frumoase nu grase din pacate multe FRUMOASe nu sunt pentru relatii
Vreau cu tot suflet sa gasesc frumoasa dar BUNA la inima..
Nu vreau sa fiu singur.. vreau sa IUbesc si vreau fata care sa ma iubeasca cu tot suflet
Vreau fata frumoasa dar buna si la suflet ? loiala si cuminte. Care vreau relatii serioase sa slujiasca barbatului , vrea familie, copii si care poate IUBI.
cel mai mare vis a meu nu este bani. sau statut( vises la iubita fata si copii.
Copii sunt cea mai mare fericire in viata
Am scris mult dar concret ce vreu si ce fata caut.
Si singur in schimb o sa te dau loialitate si Iubire.
Eu cu tot sufletul am intentii serioase, pot iubi si o sa pretuiesc Iubirea si bunatatea ta..
te caut...
Daca esti aici, te rog scrie-mi pe e-mail
[email protected]

Multumesc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.