fbpx

Un apel de iarna ptr ciini-donati de paturi dorite

07 Dec 2010 12:48 - 07 Dec 2010 12:49 #135028 by michaelasi
Hi guys ....

Fac un apel la toti iubitorii de animale de pe forum . este unApel de iarna . Avem un numar de 16 akita dogs in Kennels . sint raspinditi in 3 locatii una este in Leeds si una in South Yorkshire si a treia in Lestershire . Ii tinem in out doors kennels . Avem nevoie de un pic de ajutor ptr ei ptr acest craciun /iarna lunga . NU va cer sa faceti donatii in bani , dar va cer daca puteti si aveti old Duvets , Quilts sau paturi , orice ce va tine de cald la amaritii astia .

Ptr transport luati va rog legatura cu mine pe PM

. Puteti sa faceti un cross posting pe conturile personale de Twitter , FB si celelate networking sites la acest apel ,?

hi guys

Our precious Akitas are looking for some blankets, quilts or anything to keep them warm whilst in kennels this Christmas. If you have anything you can donate please get in touch by PM .

can u cross post this plz

Thank you xxx

adressa de contact cu nr de telefon le voi suplini pe PM

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2010 12:30 #135051 by Crysya
eu nu inteleg titlul...cam confuz :blink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Dec 2010 19:40 - 18 Dec 2010 19:41 #135374 by Elena 2001
Crysya wrote:

eu nu inteleg titlul...cam confuz :blink:


Titlul este confuz dar iti explica cu lux de amanunt in mesaj - deci, daca ai ceva calduros pentru donat, iei legatura cu ea si te lamureste in privinta transportului.
E frig afara si bietele animale au si ele nevoie de putin ajutor.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Mar 2012 11:46 #145698 by avawilliam4
intr-o zi am fost adusa intr-un adapost si acum traiesc printre foarte multi semeni de ai mei, dar departe de familia mea si sunt tare amarata pentru ca mi-e teama sa nu-mi murdaresc blanita mea curata, mi-e teama ca ochisorii mei frumosi vor fi iritati de atatea lacrimi pe care le vars zi de zi. Nu sunt mofturoasa la mancare

Please Log in or Create an account to join the conversation.