fbpx

× Bun venit la biroul de informatii - deschis NON STOP !

Poze pt carte de identitate

18 Sep 2010 13:45 #131949 by Hefox
Buna ziua,
Stie cineva unde se pot face poze pentru cartea de identitate in Londra? Am inteles ca trebuie poze tip 3 pe 4 cm cu margine alba de 7 mm.
Va multumesc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2010 21:08 #131958 by Hefox
Sa inteleg ca nimeni nu a facut procura pt schimbarea buletinului si a avut nevoie de poze tip buletin?!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2010 23:23 #131979 by pogopogo
Presupunand ca urmeaza sa depuneti actele la consulat,in Kensington,pe strada principala este o farmacie(pe partea stanga,cam la jumatatea distantei dintre Kensington Olympia si consulat)care se ocupa si cu asta;vor stii dimensiunile necesare.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2010 00:49 #131988 by Hefox
Ms pt informatie. M-am uitat pe google maps dar nu gasesc farmacia. Iti mai aduci aminte cum se numea sau imi poti da mai multe detalii? Ms.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2010 03:07 #131996 by pogopogo
Din pacate nu imi aduc aminte numele farmaciei,doar culoarea verde si farmacistii asiatici.
Mai multe directii:coborand la Kensington Olympia,intrand pe High Street Kensington,catre Consulat,inainte de a ajunge la hotelul Hilton,partea stanga, pe colt..
Cei de la Consulat ne-au sfatuit sa mergem acolo pt foto,poate daca ii suni au mai multe detalii?
Mai mult nu imi aduc aminte,am fost in urma cu 2 ani

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2010 09:33 #131998 by DianaS
Mie mi-au trebuit poze pentru blue card (passport size) si mi-am facut la un Photo Boot, marile supermarketuri ca si Tesco, Sainsbury, Asda... au Photo boots, sunt cam 4 lire 4 bucati mi se pare

Poti sa inceri si la un kodak shop sigur o sa poti face poze mai mici ca cele necesare pentru pasaport ^^

Please Log in or Create an account to join the conversation.