fbpx

× Romani in UK

Nou - veniti , nu ne salutati ?

05 Jan 2007 16:24 #73544 by Webmaster
Nou - veniti , nu ne salutati ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jan 2007 17:23 #73547 by yo5peb
Replied by yo5peb on topic Toate cele bune
e drept ca asa e frumos sa saluti cind intri la cineva in casa :) , dar am avut o mica intirziere din cauze obiective
sint Eugen , din Alba Iulia, sofer (tir,RO-UK) si dupa ce citesc toate posturile o sa va bombardez cu intrebari... :lol:
Toate cele bune in noul an si binenteles si tot ce va doriti
ps pt admin : nu stiu care e regula casei , trebuia sa fac un post nou?
The following user(s) said Thank You: Eduard94

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2007 13:00 #73554 by italianul1
Replied by italianul1 on topic -
Scuze frati mei pt intarziere stiu ca e nepoliticos dar.... de ce sa faci cateodata esti intampinat destul de scortos de uni de pe forum de mai sut sa salut. Lasa asta , vreu sa va spun ca sunt impresionat pozitiv de tot ce se intampla aici, iar administratorul forumului a facut o treaba super buna ma refer la noua infatisare . Bravo tuturora. Cam atat de la un incult care nu si-a dat bac-ul.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2007 19:43 #73557 by humax22
Replied by humax22 on topic -
Salutare la toata lumea si scuze pt intirziere dar nu stiam exact cum se procedeaza.Sunt Marian din Craiova, viitor Au Pair in UK :P (cel putin asa sper)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2007 12:03 #73560 by ramonar
Replied by ramonar on topic Buna
Sunt Ramona din Alba Iulia si va salut pe toti, citesc cu interes discutiile si ma intereseaza mai ales statulul de self employed din UK si cel de student... numai bine la toti!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2007 18:22 #73567 by bili-rubina
Replied by bili-rubina on topic -
Hai ca nu era nimeni acasa, m-am cules de pe drumuri si va zic bine ati venit, Ramona, Eugen, Marian si nenea iatlianu\'. :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.