fbpx

× Bun venit la biroul de informatii - deschis NON STOP !

Cum ajung in si din Marea Britanie, acum, in perioada de alerta?

24 Jun 2020 08:52 #171250 by Cristian_G_R
Buna ziua, numele meu este Cristian, sunt rezident UK blocat in Romania cu baietelul meu de noua ani, sotia mea este inca in UK si doresc sa stiu daca cineva a ajuns cu masina in Marea Britanie, acum in perioada de alerta, si care sunt coridoarele de tranzit de-a lungul Europei. Intentia mea este sa imi aduc sotia in Romania pentru o perioada. Nu exista inca zboruri din Marea Britanie in Romania si ma gandesc sa plec eu cu masina. Orice idee este binevenita.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jun 2020 20:58 #171251 by Al7leaOPT
Salut. Noi încercăm mâine reversul, din Scoția în România. O să postăm. În altă ordine de idei, ești sigur că nu sunt zboruri?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2020 13:15 - 01 Jul 2020 06:30 #171252 by Cristian_G_R
Salut, au fost ceva zboruri Tarom pentru persoane care au avut urgente dar noi nu suntem o urgenta :). As fi recunoscator daca ai posta cum ai trecut Canalul. Multumesc!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2020 06:29 #171256 by Cristian_G_R
Salut, am gasit o varianta de zbor via Budapesta cu Wizz. Astazi este avion din Gatwick in Budapesta si maine la amiaza din Budapesta la Tg Mures. Trebuie sa faci tranzitul la Budapesta intr-un interval de 3 pana la 24 ore. si sa ai biletele de avion gata cumparate.

Please Log in or Create an account to join the conversation.