fbpx

Descriere

Cautam vanzatoar/vanzatoare entuziast/a si dedicat/a pentru a se alatura echipei noastre.
Candidatul ideal va fi o persoana energica, orientata spre client si cu o atitudine pozitiva.

Responsabilitati:
Oferirea de servici excelente clientilor nostri prin intermediul unei abordari amiabile si profesionale
Promovarea si vanzarea produselor noastre pentru a atinge obiectivele de vanzari ale magazinului.
Pregatirea si organizarea produselor finite si a celor semifinite in magazin

Cerinte:
Experienta anterioara reprezinta un avantaj
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii
Flexibilitate in timpul saptamanii si in weekend-uri

Program de lucru de 8 ore din care o ora pauza, in doua ture, 6 zile pe saptamana,
5Am -13PM
13PM-21PM
mai multe detalii puteti primi sunand la numarul de contact

Adresa: 14-15 Lumen Road, Wembley, HA9 7RE
Numarul de contact: 07459068361
E-mail: [email protected]
www.ambassadorbakery.co.uk

Contact

ID anunt:: 1409603
Nume de contact: Cristinel Vasile
Telefon 1: 07459068361
Trimiteti un Email
Expira la: : 28-04-2024

Report ThisReport This

Anunturi promovate