fbpx

× Bun venit la biroul de informatii - deschis NON STOP !

Digger Driver (excavator), telehandler sau bobcat

07 May 2013 14:13 #147614 by cody_gol
As vrea sa obtin tichetul necesar pentru unul dintre cele trei utilaje mentionate....vreau sa stiu daca stie cineva un numar de telefon sau un loc anume, stiu ca sunt pe internet atatea firme care fac training pentru ele, dar as vrea sa stiu ceva concert de la cineva care a obtinut acest tichet, numar de telefon , pret, si in ce consta.

Va multumesc mult de tot, si va doresc o zii buna in continuare !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jun 2013 13:58 #147792 by Avry
Salut,daca vrei sa faci aceste tickete,cunosc pe cineva care se ocupa cu asa ceva.Pretul pentru excavator este de 700 de lire,iar pentru telehandler este de 600,pentru bobcat nu stiu cat costa dar ma pot interesa daca vrei.Treaba e in felul urmator....poti sa obtii aceste tickete intr-o zi(in fiecare zi o categorie) atata timp cat sti sa citesti pe engleza e simplu,deoarece examenul e aranjat in asa fel incat tu doar citesti raspunsurile de pe foaie.Odata ce ai scapat de teorie pe urma mergi sa dai proba practica care,daca ai mai lucrat pe utilajele respective o sa fie floare la ureche,iar daca nu se poate aranja sa mai mergi o zi sa faci training...asta ramane la atitudinea supervisor-ului,insa cert e ca o sa obtii ticket-ul 100% fara bataie de cap.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jun 2013 13:47 #147898 by nicolson
ai mai facut tichet?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 May 2015 20:31 #162328 by shao4all
Salut,stiu ca e destul de vechi postul dar vroiam sa te intreb daca mai sti pe cel care se ocupa cu tickete excavator,as vrea sa imi fac ticketul repede si fara prea multa bataie de cap. O zi buna

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2015 10:26 #163622 by ballycommon
am nevoie de un telehandler/forklift driver, 13/h Tel 07584562680

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Sep 2015 13:29 #165115 by hello
buna stiti unde se face curs pt card CPCS pt utilaj digger(excavator). 00447438982899 Gabriel

Please Log in or Create an account to join the conversation.