fbpx

Hai sa comentam anunturi :)

17 Oct 2014 22:01 #152313 by Lion King
Asta nu avea loc decat la sectiunea de \"Divertisment\"! :)
Un mic intro:
Sunt pe aici prin zona de ceva timp (atat fizicesc cat si virtualos) si nu putine au fost momentele in care anunturile postate de semenii nostri mi-au adus cel putin un zambet pe buze daca nu chiar m-am amuzat copios pentru cateva minute bune.
Ma gandeam ca prin zona mai sunt si altii care apreciaza genul asta de umor, drept urmare am decis sa impart momentele mele de amuzament cu voi.

Incep eu cu un anunt de ieri 16 Octombrie:

http://romani.co.uk/components/com_classifieds/addImage.php?id=cadd343692&w=292

Absolut sfasietor! Deci domnul Gatlan Andrei din Bacau nu numai ca a ajuns in Londra de doua zile si a reusit sa isi faca un cont bancar cu numele lui, dar stie si procedura de transfer bancar si are si acces la internet!
Iar in incheiere, dansul ne spune ca este om serios, nu golan. :laugh:
Domnule Gatlan, eu nu cred ca aveti o mare problema asa cum declarati, eu cred ca dimpotriva sunteti de invidiat, chiar si aici pe forum gasiti zeci de persoane care nu au fost asa norocoase ca Dumneavoastra! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2014 22:54 #152314 by Webmaster
superba faza , rell spoted .
da nr anunutlui ca sa il pot sterge . :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2014 23:36 - 17 Oct 2014 23:39 #152315 by Lion King
S-ar putea ca daca il stergi sa se stearga si anuntul lui din postarea mea ptr ca am luat poza de acolo ca link, si atunci nu ar mai intelege nimic urmatorii cititori :)
Eu recomand sa il lasi asa, si cine stie, poate suntem chiar norocosi si prin accesul dansului la internet am putea intra intr-o conversatie interesanta ;)

Dar hai sa stimulam si prietenii nostrii de pe forum! Voi ce anunturi gasiti...discutabile? :silly:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Oct 2014 16:34 #152324 by Supervisor
Mie mi-a placut \'nea\' Ion , tare simpatic , el are partea lui de gramatica :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.