fbpx

STUDENTI ROMANI IN UK pe FACEBOOK!

25 Jan 2008 22:50 #87900 by Ralucutza
Search ROMANIAN STUDENTS UK pe FACEBOOK! Daca nu reusiti trimite-ti un mail cu adresa voastra de mail si veti fi invitati!

Raluca

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2008 23:37 #88241 by florin2008
Replied by florin2008 on topic -
m-am uitat la grupul de pe facebook dar nu mi s-a parut foarte activ si popular, ma indoiesc ca sint doar 15 studenti romani in uk...
asa ca m-am gindit sa fac un grup al studentilor (activi sau fosti) din londra, doar ca sint cam agitat zilele astea si nu am avut timp sa-i fac reclama, etc.
hai ca ma inscriu si eu sa fie numar cu sot :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jan 2008 08:37 #88247 by Webmaster
Replied by Webmaster on topic -
florin din cate stiu eu grupup tocmai a fost format si normal ca ia timp sa se popularizeze si normal ca se va face doar cu ajutorul vostru - prieteni care spun altor prieteni etc .
solutia cu " hai sa facem un alt grup" care il fac eu mai mare si mai tare nu a mers in 90 % din cazuri ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jan 2008 08:42 #88249 by Ralucutza
Replied by Ralucutza on topic -
Salut florin,

Inno are dreptate, grupul de pe facebook a fost creat acum 3-4 zile...si nu are cum sa fie f populat! Help us spread the word si la colegii tau, mai adaugam si noi lume pe ici pe colo si in curand va fi un grup f pupulat! Dar avem nevoie de ajutorul vostru!

Ai zis ca te-ai adaugat la grup dar nu te-am gasit...anyway poti si chiat te rog sa mai inviti si tu alti oameni pe care ii stii ca sunt studenti si ar vrea s afaca parte din grupul acesta!

take care

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jan 2008 12:47 #88266 by florin2008
Replied by florin2008 on topic -
ok, grupul e format de aproape un an si am vazut ca e facut pt cei din oxford, doar 2 sint din londra. timp de un an nici o discutie pe discussion board...in plus descrierea grupului "Underground network for obscure activities like student partying" cam lasa de dorit.
eu voiam sa fac un grup mai cu picioarele pe pamint in care petrecerile sa fie un bonus nu singura ocupatie :)

nu am mai infiintat un grup doar asa la dezbinare, dar cred ca se poate mai bine :) pacat ca nu am timp zilele astea de nimic. cel mai important e ca nu stiu daca voi mai fii student pentru ca universitatea mea a ridicat taxele fara ca eu sa stiu. asa ca sint in incurcatura mare acum. mai vad ce fac cu grupul daca voi ramine student :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jan 2008 13:39 #88267 by Ralucutza
Grupul nostru oficial este cel creat doar de 2-3 zile si nu se numeste asa...cauta ROMANIAN STUDENTS IN UK network - global!

Vei vedea ca are doar 8 membrii momentan! Iar daca vrei sa contribui la acest grup esti mai mult decat binevenit.

:)

Astept sugestii!

Bafta cu scoala si sper ca totul sa se rezolve.

Please Log in or Create an account to join the conversation.