fbpx

X Factor 2013

15 Nov 2008 15:51 - 12 Jun 2013 10:34 #96128 by Londoner22
X Factor 2013 was created by Londoner22
Hi,doar sa reamintesc celor care sunt interesati asta-seara este saptamana cu numarul 6 al show-ului The X Factor, nu pierdeti merita vazut...am asteptat astazi toata ziua voturile voastre pentru deseara si nu am primit nimic:(

Hi, cine se incumeta sa punem de cate un vot sa vedem cine castiga?Intrebarea: \'\'Cine credeti ca va parasi maine definitiv casa X Factor si va fi eliminat/a din competitie pentru forever?\'\'
In no particular order:

1- Alexandra Burke ?
2- Diana Vickers ?
3- Eoghan Quigg ?
4- Daniel Evans ?
5- Rachel Hylton ?
6- Ruth Lorenzo ?
7- JLS ?

Eu as vota pentru No 4 voi??!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2008 16:36 #96131 by Iubitulondrei
Nu pot sa iti raspund, pentru ca nu urmaresc show-ul. Daca imi permiti un sfat, ti-as sugera sa mentii unul din topice, unul pe care sa ramai definitiv cu el. Sa aiba continuitate, adica. E al 8-lea topic cu X Factor, daca am numarat bine. Si e destul de greu de urmarit. My 2 cents...;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2008 16:38 #96132 by Londoner22
M-am gandit la asta sa sti si nu eram hotarat cum sa fac sa fie mai bine ca nu am prea multa experienta pe site, dar ma gandesc acum sa raman pe unul singur ai dreptate.;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2008 17:46 #96139 by Londoner22
{youtube}W-WJtRfq-2o{/youtube}

:laugh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2008 17:53 #96140 by Londoner22
Batle of survival between Laura White & Ruth

{youtube}YrsPnjmKJX8&feature{/youtube}

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Nov 2008 10:52 - 17 Nov 2008 10:55 #96274 by Londoner22
Replied by Londoner22 on topic Re:The X Factor - 2008
Dupa eliminarea unei dintre cele mai bune voci din competitie saptamana trecuta, Laura White, vedem in sfarsit putina dreptate saptamana aceasta si dupa cum am prognozat si eu mai jos Daniel Evans ne va parasi in cele din urma dupa ce primeste cele mai putine voturi din partea publicului, si juriul i-si exprima parerile negative despre el mai ales Louie Walsh:) Si cred ca au dreptate pentru ca nu-mi explic cum de a reusit pana acum sa ramana in competitie pentru ca intr-adevar se vede pasiune ce o are dar omu\' asta nu poate canta cum trebuie, parca suntem la karaoke int-run pub.
Aruncati o privire la atitudinea very genuine a lor aici:)
{youtube}DY7QEjJCYoQ{/youtube}

:dry:

Please Log in or Create an account to join the conversation.